Psychoterapeuta/ka

Zakres obowiązków

Udzielanie konsultacji psychologicznych oraz prowadzenie procesów terapeutycznych dla pacjentów Leczenie uzależnień Warszawa. Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu i przejmie stery w gabinecie w godzinach porannych i wczesno popołudniowych.

Jeżeli jesteś w trakcie szkoły psychoterapii lub zakończyłeś ten etap, posiadasz wiedzę i umiejętności w zakresie psychoterapii, to Ciebie właśnie szukamy!

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Ukończona akredytowana Szkoła Psychoterapii lub bycie w jej trakcie
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii pod stałą superwizją.

Oferujemy

  • Elastyczny grafik, który możesz dopasować do własnej dyspozycyjności
  • Pełna obsługa techniczna i marketingowa oraz zapełnianie grafików pacjentami
  • Kreatywność i dowolność - możliwe prowadzenie grup, warsztatów, itp.
  • od 80 zł do 140 zł za 1 sesję
  • Rozliczenie na podstawie faktury, ewentualnie umowy zlecenie
  • Wspólna interwizja raz w miesiącu

Wyślij CV na adres:
[email protected]

lub skorzystaj z formularza:

Zespół psychoterapeutów